Kategorie
Box reklamowy2

 

 

ilość produktów:
0 produkty

zobacz

zawartość koszyka:
0 produktów

łączna cena:
0,00 PLN

kupuję
Logowanie

Kontakt

Biuro handlowe ADMEKS; czynne pon-pt 8.00-17.00

Tel: 511-729-236  

E - mail: sklep@admeks.pl        

                                               

                                                           

Box reklamowy


 

Newsletter

Podaj nam swój e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

 

Internetowy katalog produktów www.admeks.pl jest publikacją informacji o towarach oraz usługach oferowanych przez firmę Admeks i stanowi jedynie zaproszenie do składania ofert kupna. Podane ceny obowiązują do wyczerpania stanów magazynowych. Klient jest zawsze informowany o ewentualnych brakach lub zmianie cen.

Cennik zamieszczony w sklepiku podany w PLN ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art..66par.1 Kodeksu Cywilnego. Wszystkie nazwy, loga, znaki firmowe należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte w serwisie wyłącznie w celach informacyjnych .

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.

STRONY TRANSAKCJI

Nabywcą dokonującym zakupów w sklepie internetowym Admeks jest pełnoletnia osoba fizyczna, osoba prawna lub przedsiębiorca albo jednostka organizacji prawnej.

Sprzedawcą dokonującym sprzedaży produktów zawartych w ofercie sklepu internetowego www.admeks.pl jest: Admeks Adrian Maciejewski z siedzibą w Leszczydole Nowinach, pod adresem: ul. Wyszkowska 52, 07-202 Wyszków, NIP 762-195-96-36 oraz REGON 364532172.

ZASADY DZIAŁANIA SKLEPU INTERNETOWEGO ADMEKS

Firma Admeks Adrian Maciejewski prowadzi sprzedaż towarów oraz usług poprzez zorganizowany sklep internetowy za pośrednictwem sieci Internet. W sprzedaży znajdują się artykuły biurowe, środki czystości, artykuły spożywcze, materiały eksploatacyjne, artykuły reklamowe i promocyjne oraz poligraficzne. Oferty i ceny są ważne do wyczerpania zapasów. Admeks zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w cenach znajdujących się w ofercie oraz przeprowadzania i odwoływania wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych, wyprzedaży zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zmiana cen nie może nastąpić po złożeniu zamówienia przez klienta.

ZAMAWIANIE TOWARÓW

Zamówienia przyjmowane są poprzez stronę internetową www.admeks.pl

Rejestracja w bazie e-sklepu przez klienta, prawidłowe wypełnienie formularza ( podanie dokładnego adresu, telefonu lub e-maila ) jest warunkiem koniecznym przy dokonywaniu zakupów. Rejestracja zostanie potwierdzona, poprzez wysłanie maila z potwierdzeniem założenia konta.

Dokładne wypełnienie formularza pozwoli na sprawne dostarczenie przesyłki do klienta.

Sklep może odmówić realizacji zamówienia, jeżeli dane klienta są niepełne, nieprawidłowe, nie można nawiązać kontaktu z klientem lub jego adres e-mail jest nieprawidłowy.

Przedmiotem sprzedaży są wszelkie produkty przedstawione w sklepie. Ceny nie są ofertą, a jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy w myśl art.71 Kodeksu Cywilnego ( Dz.U.Dz.U 64 16.93  ze mianami ).

 

Towary w sklepie internetowym są szczegółowo oznaczone. Na stronie znajduje się informacja o właściwościach towaru, o jego cenie, numerze katalogowym, materiale z którego jest wykonany, rozmiarze sposobie pakowania itp.

Klient zamawiając towar dokonuje wyboru, w sposób właściwy dla danej rzeczy określając w szczególności rozmiar, kolor, ilość ( w sztukach ) zamówionego towaru.

CENY

Ceny na stronie podawane w złotych polskich, są cenami brutto zawierające należny podatek VAT.

Klienci niespełniający minimum 250,00 PLN doliczają do ceny towaru koszty wysyłki których wysokość uzależniona jest od wartości zamówienia oraz formy płatności.

Cena podana na stronie w chwili składania zamówienia jest ceną ostateczną , wiążącą Kupującego. Nie jest możliwe dokonanie zmian po złożeniu zamówienia.

Sklep internetowy zastrzega sobie prawo zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania akcji promocyjnych na stronach sklepu, bądź wprowadzania w nich zmian zgodnie z normami kodeksu cywilnego oraz innych ustaw.

GWARANCJA

Towar jest nowy i objęty pełną gwarancją producenta/dystrybutora. Opisy i specyfikacje pochodzą z materiałów publikowanych przez producentów. Gwarancją dla produktów nie posiadających karty produktu jest dowód zakupu.

DOSTĘPNOŚĆ ZAMÓWIONYCH TOWARÓW

Wszystkie towary oferowane na stronie internetowej są towarami dostępnymi. Jednakże w wyjątkowych sytuacjach może się zdarzyć ( np. w przypadku złożenia zamówienia na ten sam towar przez kilku klientów), że towar nie będzie dostępny. W takiej sytuacji Klient jest informowany o braku możliwości zrealizowania zamówienia bądź możliwości zrealizowania tylko jego części. Oferta sklepu nie jest naszą ofertą magazynową tzn. nie wszystkie produkty mogą być dostępne od razu bądź mogą być niedostępne.

REALIZACJA NIEKOMPLETNEGO ZAMÓWIENIA

Jeżeli brakuje danego towaru w magazynie Klient zostaje poinformowany na adres e-mail bądź telefonicznie o chwilowych kłopotach z realizacją zamówienia i dostępnych opcjach ( np. częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania bądź anulowanie zamówienia bez konsekwencji dla Klienta ,a w razie dokonania przez Klienta płatności zwrotu należnych kwot).

ODBIÓR I CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

WAŻNE: dostawy towaru realizowane są jedynie na terenie Polski

Na terenie Warszawy i okolic dostawy powyżej 250,00 PLN realizujemy gratisowo własnymi środkami ( odległość do ustalenia z handlowcem).

Klienci indywidualni otrzymują towar za pośrednictwem Poczty Polskiej bądź firm kurierskich. Wówczas do ceny towaru doliczone są koszty przesyłki.

Przy paczkach o większej wartości lub objętości ceny transportu negocjujemy indywidualnie.

Zamówienia realizowane dla Klientów spoza Warszawy bądź indywidualnych tylko w formie przedpłaty bądź za pobraniem.

W razie nieodebrania przesyłki wysłanej za pobraniem, następna przesyłka pod ten sam adres może być realizowana w formie przedpłaty.

Zamówienie zostaje przekazane do realizacji bezpośrednio po jego złożeniu.

Jeżeli dany towar jest dostępny zostaje wysłany w przeciągu 24 h od przyjęcia zamówienia.

Możliwość odbioru osobistego; Leszczydół Nowiny lub Konstancin-Jeziorna po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

UWAGA: Odbierający towar Nabywca jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu. Warunkiem rozpatrzenia reklamacji w takim przypadku jest spisanie przez pracownika firmy kurierskiej " Protokołu Reklamacji ".

 

FORMY PŁATNOŚCI

Ustalane są indywidualnie dla każdego klienta:

 

* Gotówka która zostaje pobrana przy dostawie towaru ( dostarczonego transportem własnym, spedycją,

*za pobraniem- pracownikowi Poczty Polskiej lub przy odbiorze osobistym w biurze handlowym ).

 

* Przelew którego termin uzgadniany jest indywidualnie dla każdego klienta.

 

Klienci którzy pierwszy raz chcą zapłacić przelewem proszeni są o przekazanie następujących dokumentów firmy:

 

  • wypisu z rejestru handlowego lub zgłoszenia działalności gospodarczej
  • zaświadczenia o numerze NIP i REGON

 

* Przedpłata

  • na podstawie faktury PRO-FORMA, którą dostarczymy bądź prześlemy pocztą lub mailem

 

Faktury VAT wystawiane są na życzenie Klienta.

Admeks nie ponosi odpowiedzialności za podanie błędnych danych przez Klienta.

Wpłat prosimy dokonywać na nasz Rachunek Bankowy z podaniem numeru faktury lub zamówienia.

PKO Bank Polski  numer konta; 39 1020 3802 0000 1102 0200 6591

ZWROT TOWARU

Gdy towar nie pasuje Ci z jakichkolwiek względów, masz prawo zwrócić go w przeciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

Warunkiem uwzględnienia zwrotu są;

- oddanie towaru w należytym stanie technicznym i jakościowym, nieużywanego, oryginalnie opakowanego, wraz z dokumentem zakupu.

- odesłanie przesyłki listem poleconym bez pobrania ( pieniądze zwrócimy na podany przez Ciebie numer konta bądź adres domowy).

W przypadku rezygnacji z zakupionego towaru nie zwracamy kosztów przesyłki poniesionych przez Klienta.

REKLAMACJE

Każda rzecz kupiona w sklepie internetowym www.admeks.pl może być reklamowana z zachowaniem odpowiednich terminów i warunków reklamacji towarów konsumpcyjnych określonych w ustawie z dnia 27 lipca 2002 o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego ( Dz.U nr 141 , poz.1176 ) oraz w ustawie Kodeksu Cywilnego ( Dz. U 64.16.93 wraz ze zmianami ).

Aby zareklamować towar należy wypełnić formularz reklamacyjny, gdzie należy opisać wadę oraz odesłać przesyłkę listem poleconym bez pobrania na adres ; Leszczydół Nowiny ul. Wyszkowska 52, 07-202 Wyszków z dopiskiem reklamacja e-sklep.

W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji wyślemy do Klienta produkt pełnowartościowy     ( naprawiony bądź nowy ) tak szybko jak będzie to tylko możliwe. W przypadku nie uwzględnienia reklamacji, odeślemy produkt wraz z opinią co do bezskuteczności reklamacji. Przypominamy, że reklamacji nie podlegają uszkodzenia mechaniczne.

W przypadku uznania reklamacji zwracamy koszty przesyłki poniesione przez Klienta.

 

 

 

REZYGNACJA Z ZAMÓWIENIA

Klient ma prawo do rezygnacji z zamówienia, aż do chwili wysyłki towarów. Aby skorzystać z uprawnienia należy wysyłać maila na adres; sklep@admeks.pl oraz zatytułować go; zmiana zamówienia bądź rezygnacja.

Zmiana zamówienia bądź rezygnacja będzie uwzględniona tylko jeżeli dotrze do sklepu przed wysyłką towaru.

INNE

Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera klienta ( kolor, proporcje ) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru.

Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez firmę Admeks danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz 883 wraz ze zmianami. Każdy nabywca ma prawo do wglądu, wprowadzenia zmian oraz żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych.

Wszystkie wymienione nazwy i produkty są używane w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli.

Admeks nie ponosi odpowiedzialności za realizację zamówienia przekraczającą przewidywany czas realizacji. Admeks nie ponosi odpowiedzialności za dostawę przesyłek dokonaną przez Pocztę Polską lub firmę kurierską.

Sądem właściwym dla rozstrzygania sporów jest sąd właściwy dla siedziby Sprzedawcy.

Do umów zawieranych w sklepie internetowym ma zastosowanie Ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r. ( Dz.U. Dz.U.02.144.1204 )

PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady pozyskiwania, przetwarzania i zabezpieczania danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem z usług strony internetowej, sklepu internetowego (zwanych dalej Serwisem) w domenie *.admeks.pl Podstawą prawną Polityki Prywatności jest rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Adrian Maciejewski, prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Admeks Adrian Maciejewski ul. Wyszkowska 52, 07-202 Leszczydół Nowiny,     Nip: 762-195-96-36

2) Z administratorem można się kontaktować pisemnie za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul. Wyszkowska 52, 07-202 Leszczydół Nowiny, mailem: sklep@admeks.pl lub telefonicznie 511-729-236

3) Twoje dane osobowe uzyskaliśmy bezpośrednio od Ciebie podczas zakładania konta w sklepie internetowym pod adresem www.admeks.pl Dodatkowo, informacje o Tobie otrzymujemy bezpośrednio od Ciebie podczas nawiązywania współpracy.

4 ) Jesteśmy uprawnieni do przetwarzania Twoich danych osobowych, ponieważ jest to niezbędne do wykonania zawartej między nami umowy współpracy lub wykonania naszych prawnie uzasadnionych interesów, dla celów:

• umożliwienia Ci korzystania z usług świadczonych drogą elektroniczną, w tym zapewnienia możliwości pełnego korzystania ze sklepu internetowego www.admeks.pl i aktywacji konta.

• umożliwienia Ci założenia i zarządzania Twoim kontem.

•umożliwienia przeprowadzania i realizacji transakcji w ramach współpracy z administratorem.

• zapewnienia możliwości realizacji płatności za przeprowadzone transakcje;

• umożliwienia uczestnictwa w programach bonusowych;

• rozpatrywania oraz obsługi składanych przez Ciebie reklamacji dotyczących usług świadczonych w ramach firmy Admeks Adrian Maciejewski

• obsługi zapytań i zgłoszeń, które do nas kierujesz;

• kontaktowania się z Tobą w szczególności w celu związanym ze świadczeniem usług;

• rozwiązania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, w tym żądania zamknięcia konta.

Przepisy prawa wymagają od nas przetwarzania Twoich danych dla celów podatkowych i rachunkowych. Przetwarzać Twoje dane osobowe możemy również na podstawie prawnie uzasadnionego interesu w celach:

• analizowania i zarządzania Twoją aktywnością na stronach internetowych www.admeks.pl celem dostosowania usług i treści do Twoich indywidualnych preferencji;

• organizacji programów lojalnościowych i konkursów, w których możesz wziąć udział;

•dokonywania czynności technicznych oraz rozwiązywania problemów technicznych,

związanych z administrowaniem ;

• prowadzenia działań marketingowych własnych usług;

• windykacji należności;

• prowadzenia postępowań sądowych, arbitrażowych i mediacyjnych;

• zapewnienia obsługi usług płatniczych;

• zapewnienia bezpieczeństwa i integralności usług, które świadczymy Ci drogą elektroniczną, w tym przeciwdziałania oszustwom i nadużyciom oraz zapewnienia bezpieczeństwa ruchu;

• kontaktowania się z Tobą, w tym w celach związanych z dozwolonymi działaniami marketingowymi;

• przechowywania danych dla celów archiwalnych, oraz zapewnienia rozliczalności (wykazania spełnienia przez nas obowiązków wynikających z przepisów prawa).

Zgodę na przetwarzanie danych osobowych, możesz wycofać w dowolnym momencie w ten sam sposób jak ją wyraziłeś. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe dopóki nie wycofasz zgody.

Dane w tych celach przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b), c) i f)

Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Po wyrażeniu odrębnej zgody, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO dane mogą być przetwarzane również w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub wykonywania telefonicznych połączeń w celu marketingu bezpośredniego.

5) Twoje dane możemy przekazywać podmiotom, z którymi firma Admeks Adrian Maciejewski zawarła umowę współpracy w celu realizacji łączącej nas umowy(kontrahentom, operatorom płatności, serwisom internetowym, przewoźnikom drogowym, które współpracują z firmą Admeks Adrian Maciejewski, oraz realizacji uzasadnionego interesu firmy w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowych. Podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług drogą elektroniczną i podmiotom współpracujących z nami w kampaniach marketingowych. W przypadku konieczności dostarczenia zamówienia dane osobowe mogą być udostępniane operatorom pocztowym w celu dostarczenie listu lub przesyłki oraz przewoźnikom wyłącznie w celu dostarczenia zamówienia.

Podmiotom publicznym uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa tylko, gdy wystąpią z żądaniem do administratora powołując się na stosowną podstawę prawną.

6) Dane osobowe przetwarzane w celach związanych z realizacją zakupów będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji zakupów, zapytań i zamówienia lub do czasu zakończenia współpracy,

1. Państwa dane osobowe będą przechowywane do momentu przedawnienia roszczeń z tytułu dostawy/sprzedaży towaru.

2. W związku z marketingiem bezpośrednim do czasu zgłoszenia sprzeciwu lub wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w/w celu.

3. W związku z utrzymywaniem oraz komunikowaniem się przez strony internetowe do momentu posiadania konta na platformie internetowej.

4. Każdy pracownik/ osoba współpracująca z kontrahentem Administratora podana jako osoba kontaktowa w określonym celu będzie figurować w bazie Administratora do momentu: a) powzięcia przez Administratora informacji, iż nie współpracuje z kontrahentem

b) Administrator zostanie zawiadomiony, że pracownik/ osoba współpracująca nie będzie już osobą kontaktową w relacjach Administrator- kontrahent

c) poinformowania Administratora o zaprzestaniu przetwarzania jej danych osobowych przez Administratora.

7) Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, ma prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba, której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (po 25 maja 2018 r. –Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

8) Administrator zobowiązuje się stosować odpowiednie środki techniczne i organizacyjne aby chronić Państwa dane.

9) Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak podanie danych osobowych są warunkiem nawiązania współpracy złożenia zamówienia, dokonania zakupu w sklepie internetowym. Konsekwencją ich nie podania będzie brak możliwości współpracy z firmą Admeks Adrian Maciejewski oraz wysyłania zapytań czy zamawiania produktów w sklepie internetowym.

 

Akceptacja powyższego regulaminu jest warunkiem złożenia zamówienia.

Wersja Mobilna
www.skassa.pl www.taniesklepyinternetowe.pl